Експертиза підтвердила, що виявлені прикордонниками в «Жулянах» компоненти є складовими частинами ПТРК «Фагот»

14:54, 21 січня 2017

Київ. 21 січня. УНІАН. Експертиза підтвердила, що виявлені прикордонниками в аеропорту «Жуляни» компоненти є складовими частинами протитанкового керованого ракетного комплексу «Фагот».

Про це інформує Держприкордонслужба.

Нагадується, що 19 січня в «Жулянах» під час огляду багажного відділення літака, який здійснював рейс до Ірану, увагу прикордонного наряду привернули 17 ящиків із вантажем, що не мали жодних товаросупровідних документів та не були внесені до бортового журналу судна.

За словами членів екіпажу, у ящиках нібито перевозився ремонтний комплект для літака, і вони були необліковані у бортовому журналі через неуважність.

Під час огляду у трьох ящиках було виявлено компоненти, які, як припускали прикордонники, належать до складових ПТРК «Фагот». У решті ящиків містилися складники до літаків.

За фактом виявлення предметів військового призначення було направлено повідомлення до СБУ щодо реєстрації в Єдиному реєстрі досудових розслідувань ознак злочинів, передбачених ст. 201 Кримінального кодексу України (контрабанда) та ст. 333 КК України (порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю).