СБУ затримала двох громадян України, які за вказівкою ФСБ готували замах на народного депутата – Грицак

14:40, 21 січня 2017

Київ. 21 січня. УНІАН. Співробітники Служби безпеки затримали двох раніше судимих громадян України, які за вказівкою ФСБ РФ готували замах на народного депутата України.

Як передає кореспондент УНІАН, про це на брифінгу заявив голова СБУ Василь Грицак.

«Вчора співробітниками СБУ викрито та припинено на етапі виконання замах на життя державного діяча України - народного депутата», - сказав Грицак.

Він зауважив, що, за даними СБУ, операція з ліквідації народного депутата, ім'я якого він не назвав, планувалося і контролювалося до виконання співробітниками ФСБ.

Грицак зазначив, що один із затриманих - громадянин України 1980 року народження, уродженець Донецької області, інший — також громадянин України 1978 р.н., уродженець АР Крим. Перший був тричі засуджений за крадіжки, інший — двічі за розбій. При цьому обидва виконавці запланованого вбивства відбували покарання в колонії у Криму і після звільнення виїхали до РФ, а потім прибули в Україну.

“У нас є підозра, що вони ще мали відбувати покарання, але були достроково звільнені”, - зауважив Грицак.

При цьому він додав, що українські спецслужби неодноразово виявляли факти використання кримінальних елементів для виконання злочинів на території України.