Вартість проїзду в маршрутках підвищують лише приватні перевізники, тарифи у комунальному транспорті не зміняться - КМДА

14:04, 21 січня 2017

Київ. 21 січня. УНІАН. Вартість проїзду у столичних маршрутках підвищують лише приватні перевізники, тарифи на проїзд у комунальному транспорті не зміняться.

Про це повідомляє Департамент транспортної інфраструктури КМДА.

У департаменті пояснили, що приватні перевізники ініціюють підвищення вартості своїх послуг на 1 грн через підвищення зарплати водіям та іншим робітникам транспортних підприємств, що має відбутися у результаті зростання мінімальної зарплати в Україні.

«У цей же час столична влада працює, аби представити мешканцям хорошу альтернативу приватним перевізникам, покращуючи якість послуг з перевезення в комунальному транспорті», - зауважили у департаменті.

Як зазначив керівник Департаменту транспортної інфраструктури Сергій Майзель, наразі міська влада спільно зі Світовим банком і ЄБРР завершує розробку нової транспортної схеми столиці, що дозволить зробити маршрути громадського транспорту оптимальнішими і зручнішими.

Окрім того, оновлюється парк автобусів, тролейбусів і трамваїв – у 2016 році було придбано більше сотні нових одиниць рухомого складу комунального громадського транспорту.