В Одесі у власність Міноборони повернуто спорткомплекс вартістю понад 65 млн грн

13:36, 21 січня 2017

Одеса. 21 січня. УНІАН. В Одесі у власність Міністерства оборони повернуто спорткомплекс вартістю понад 65 млн грн.

Як повідомили УНІАН в Управлінні зв'язків з громадськістю та засобами масової інформації Генеральної прокуратури України, оборонному відомству повернуто незаконно захоплену найкращу базу спортивного комплексу для тренування військових спортсменів, в тому числі олімпійського резерву.

Зазначена військова база загальною площею 6 тис. кв. метрів і футбольний стадіон з футбольною ареною на 30 тис. глядачів в результаті незаконних операцій фізичних осіб і незаконного судового рішення були вилучені у Міністерства оборони у 2007 році. Цьому передувало укладення неправомірного інвестиційного договору з будівництва на території стадіону житлового кварталу і передачі частини квартир військовослужбовцям. Відзначається, що вказаний івестдоговір було укладено приватним підприємством з колишнім представником оборонного відомства, якого на даний час засуджено.

У повідомленні йдетья, що в результаті проведеної афери власникам фірми вдалося зареєструвати всю спортивну базу разом зі стадіоном загальною вартістю понад 65 млн грн (без урахування вартості самої земельної ділянки в центрі Одеси), а Міноборони натомість не отримало жодного квадратного метра житла.

Надалі все зазначене майно було перепродане третім особам, щоб уникнути можливої ​​відповідальності за незаконні дії.

Зараз військовою прокуратурою забезпечені відповідні заходи щодо остаточного оформлення військового спортивного комплексу за оборонним відомством, у володінні якого він перебував з 1966 року.

Після 9 років судових тяжб поточного тижня остаточно скасовані попередні рішення судів і протиправна державна реєстрація спорткомплексу, розташованого в центрі Одеси.