МЗС рекомендує українця утриматися від відвідання центральних районів Італії, де стався землетрус

10:05, 21 січня 2017

Київ. 21 січня. УНІАН. МЗС рекомендує громадянам України без нагальної необхідності утриматися від відвідання центральних районів Італії, де стався землетрус.

Про це йдеться у повідомленні міністерства у Facebook.

«У зв’язку з землетрусом, що стався в провінціях Аквіла та Рієті 18 січня ц.р., та з огляду на збереження небезпеки подальших поштовхів, МЗС рекомендує громадянам України без нагальної необхідності утриматися від відвідання цих районів Італії», - сказано у повідомленні.

Громадяни України, які перебувають на територіях, де зберігається загроза землетрусу, мають уважно стежити за повідомленнями компетентних органів Італії та ознайомитися з рекомендаціями Департаменту цивільного захисту при Раді Міністрів Італійської республіки, які оприлюднюються на веб-сторінці за посиланням: http://www.protezionecivile.gov.it/jcms/it/home.wp

У випадку потрапляння у надзвичайні ситуації, громадянам України слід невідкладно звертатися до Посольства України в Італії на телефон "гарячої лінії" +39 389 004 0000, електронну пошту emb_it@mfa.gov.ua, або на цілодобову "гарячу лінію" МЗС України: +38 044 238 16 57, електронну пошту cons_or@mfa.gov.ua.