На Житомирщині повернуто у власність держави майновий комплекс «Головинський кар’єр» вартістю 41 млн грн

19:39, 20 січня 2017

Житомир. 20 січня. УНІАН. На Житомирщині повернуто у власність держави майновий комплекс «Головинський кар’єр» вартістю 41 млн грн.

Про це кореспонденту УНІАН повідомили у прес-службі Управлiння СБУ в Житомирськiй областi.

Зазначається, що цілісний майновий комплекс колишнього державного підприємства «Головинський кар’єр» вартістю 41 млн грн, який перебував у незаконному користуванні, допомогли повернути у власність держави Служба безпеки України, Фонд держмайна та Нацполіція.

«Після закінчення строку оренди кар’єра приватний орендар продовжив протиправне використання державного майна. Також ділки намагалися через суд узаконити користування Головинським родовищем лабрадориту, що призвело би до знецінення майнового комплексу», - йдеться у повідомленні.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364-1 Кримінального кодексу України.

За результатами проведених слідчих (розшукових) дій сьогодні, 20 січня, майновий комплекс повернуто Фонду державного майна України.

Як повідомляв УНІАН, влітку минулого року правоохоронці проводили обшук в рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 статті 240 ККУ «Незаконний видобуток надр» на території Головинського кар’єру, який належав ТОВ «Будстиль ХХІ».

Довідка УНІАН. ДП«Головинський кар’єр» (Житомирська обл., Черняхівський р-н, смт. Головине, вул. Адміністративна, 8 ) є одним з найбільших видобувних підприємств Житомирщини. Займається видобутком, обробкою та реалізацією виробів з граніту.