Мінінфраструктури саботувало і блокувало рішення керівництва «Укрзалізниці» - Балчун

19:13, 20 січня 2017

Київ. 20 січня. УНІАН. Міністерство інфраструктури саботувало і блокувало рішення керівництва акціонерної компанії «Укрзалізниця».

Про це на своїй сторінці в Facebook заявив керівник компанії Войцех Балчун.

«Публічна полеміка в стилі «сам дурень» для мене є абсолютно неприйнятною. Я приїхав в Україну працювати заради реформи однією з найпотужніших залізниць світу, а не для дискусій в принизливому тоні. Із саботажем, блокуванням, зволіканням мені довелося зустрітися на високому міністерському рівні. Сьогодні речі названо своїми іменами», - написав Балчун.

За його словами, всі звинувачення керівництва компанії у відсутності результату безпідставні, а успіхи стали можливими завдяки підтримці з боку прем'єр-міністра Володимира Гройсмана.

«Усе, що до цього дня вдалося зробити в компанії (а позитивних змін не бачить тільки сліпий), стало можливим тільки завдяки особистій підтримці прем'єра Гройсмана. Справи і результат говорять самі за себе», - зазначив Балчун, додавши: «Залишимо інфантильні реакції без коментарів».

Як повідомляв УНІАН, 18 січня Кабінет міністрів України прийняв рішення про виведення «Укрзалізниці» з підпорядкування Міністерства інфраструктури України, перепідпорядкувавши її безпосередньо уряду. Голова правління «Укрзалізниці» Войцех Балчун на своїй сторінці в мережі Facebook вітає дане рішення.

Разом з тим міністр інфраструктури Володимир Омелян назвав дивним рішення прем'єр-міністра Володимира Гройсмана про перепідпорядкування «Укрзалізниці», зазначивши, що Міністерство економічного розвитку і торгівлі, яке фактично отримало контроль над компанією замість Міністерства інфраструктури, не має «знання та вміння» для управління «Укрзалізницею».