Україна і Велика Британія розширять співпрацю у сфері авіабудування - міністр оборони Феллон

18:50, 20 січня 2017

Київ. 20 січня. УНІАН. Україна і Велика Британія розширять військово-технічну співпрацю у сфері авіабудування. Як повідомила прес-служба держконцерну «Укроборонпром», можливості поглиблення співпраці обговорили керівництво держконцерну і міністр оборони Великої Британії Майкл Феллон сьогодні, 20 січня, під час огляду літака Ан-132D на території держпідприємства «Антонов».

«Я мав нагоду особисто пересвідчитися в міцних економічних і торговельних зв'язках між «Антоновим» і британськими компаніями. Це особливі відносини, які ми сподіваємося поглибити тоді, коли наша країна виходить на новий рівень. Ми рішуче підтримуємо наших українських друзів», - цитує прес-служба міністра оборони Великої Британії.

Як повідомляв УНІАН, держпідприємство «Антонов», єдиний в Україні виробник авіатехніки, яка входить до складу «Укроборонпрому», 20 грудня представило перший дослідний зразок нового транспортного літака Ан-132. Виробництво першого зразка Ан-132 стартувало у вересні 2015 року. При цьому «Антонов» підписав низку угод із Саудівської Аравією про постачання даних літаків з 2017 року, а також про спільне проектування авіаційного заводу і виробництва на її території, де заплановано серійне виробництво Ан-132. За даними «Антонова», Саудівська Аравія готова закупити 80 літаків.