Мінекономрозвитку не приймало кадрових рішень щодо поліграфкомбінату «Україна», голову підприємства буде обрано на конкурсі - заява міністерства

17:51, 20 січня 2017

Київ. 20 січня. УНІАН. Передача державного поліграфічного комбінату «Україна» - виготовлювача різних бланків, у тому числі суворої звітності, від Національного банку України у відання Міністерства економічного розвитку і торгівлі України проводиться за рішенням уряду і відповідно до законодавства, але жодних кадрових рішень на підприємстві керівництво Мінекономрозвитку не приймало. Про це йдеться в заяві міністерства, переданій УНІАН.

При цьому зазначається, що керівника підприємства буде обрано на відкритому конкурсі, а його деталі буде оприлюднено.

«Тепер Мінекономрозвитку реалізовуватиме державну політику у сфері організації та контролю за виготовленням бланків цінних паперів і документів суворої звітності. Передача поліграфкомбінату «Україна» до сфери управління Мінекономрозвитку дасть змогу врегулювати питання цінової політики щодо адмінпослуг, раціонально визначити кількість документів для надання послуги і забезпечити захищеність персональних даних. Зараз ведеться процедура передачі підприємства із сфери управління НБУ до сфери управління Мінекономрозвитку відповідно до законодавства. Тому кадрових рішень, що стосуються підприємства, Мінекономрозвитку не приймав», - сказано в заяві.

Також у заяві зазначається, що поліграфічний комбінат має стратегічне значення для економіки та безпеки держави, тому керівники підприємства можуть бути призначені лише за результатами конкурсного відбору згідно з порядком, затвердженим постановою уряду №777.

«Мінекономрозвитку має намір забезпечити проведення прозорого і відкритого конкурсу», - наголошується в заяві.

Як повідомляв УНІАН, Кабінет міністрів передав контроль над поліграфічним комбінатом «Україна» від НБУ Міністерству економрозвитку і торгівлі у січні цього року.

«Поліграфічний комбінат «Україна» з виготовлення цінних паперів» було створено у 1992 році шляхом реорганізації і перепрофілювання поліграфкомбінату «Молодь», розташованого в Києві. Після перепрофілювання комбінат почав виготовляти документи, що посвідчують особу, марки акцизного збору, документи про освіту, цінні папери, поштові марки тощо.

Нині комбінат виробляє в тому числі бланки паспортів громадянина України нового зразка у формі пластикової ID-карти.