Парубій вважає, що п’ята сесія ВР восьмого скликання «пройшла успішно»

16:29, 20 січня 2017

Київ. 20 січня. УНІАН. Голова Верховної Ради України Андрій Парубій вважає, що п’ята сесія ВР восьмого скликання «пройшла успішно». Про це він сказав в інтерв’ю телеканалу «Рада».

За його словами, «парламент продемонстрував якісну і ефективну роботу» і це є «напевно, головною ознакою роботи цієї сесії».

Парубій наголосив: «Очевидно, що прийняття бюджету було найголовнішим рішенням цієї сесії». За його словами, важливо, що в бюджет на 2017 рік було ухвалено вчасно і в ньому «ми збільшили фінансування для української армії, для українських військових».

«В цілому сесія, на моє глибоке переконання, пройшла успішно»- вважає голова ВР. За його словами, якщо «підсумовувати загалом з політичної точки зору», то вдалося не допустити «головного ризику»- дестабілізації ситуації. «Величні кошти вкладалися російським агресором для того, щоб дестабілізувати роботу і в самому парламенті і в Україні»- сказав Парубій.

Говорячи про низьку явку депутатів на засідання парламенту, особливо на останньому в цій сесії пленарному тижні, Парубій зазначив, що, очевидно, це було обумовлено тим, що «продовжувалися свята- Водохреща, багато депутатів поїхали на інавгурацію американського президента». В той же час додав, що ВР все ж ухвалила на поточному тижні ряд законопроектів з питань транспорту, зокрема, закон про електронний квиток- «надзвичайно прогресивний закон, який допоможе в багатьох наших містах перейти від грошового розрахунку на електронний квиток». «І що для мене є особливо важливим-цього тижня ми прийняли постанову про відзначення дня українського добровольця 14 березня»- додав Парубій.

Як відомо на поточній сесії неодноразово закривалися раніше засідання через те, що в сесійній залі було менше ніж 226 депутати, а тому жодне рішення не могло бути ухвалено, зокрема, 19 січня парламент саме через це на годину раніше закінчив ранкове засідання і вечірнє засідання було закрите відразу після відкриття. Також парламент ухвалював бюджет на 20017 рік вночі. Як відомо. Цей документ було ухвалено в ніч з 20 на 21 грудня 2016 року- майже о 5 годині ранку.