Українські IT-волонтери за 2016 рік отримали близько 600 тис. замовлень держпослуг через онлайн-портал iGov

15:54, 20 січня 2017

Київ. 20 січня. УНІАН. Українські IT-волонтери з моменту пілотного запуску в березні 2016 року онлайн-порталу iGov, спрямованого на боротьбу з корупцією та удосконалення бізнес-процесів у державних органах, отримали 584,3 тис. замовлень державних послуг.

Такі дані містяться в інфографіці, опублікованій на сторінці координатора волонтерського проекту iGov Дмитра Дубілета в соцмережі Facebook.

Згідно з інфографікою, в грудні 2016 року онлайн-портал iGov отримав найбільшу кількість замовлень - 103,6 тис.

«У грудні послуги через iGov замовили понад 100 тис. разів. І це при тому, що iGov пристойно розвинений лише в кількох областях України!» - написав Дубілет.

Найбільша кількість послуг доступні в пілотних регіонах – у Дніпропетровській, Львівській, Тернопільській областях, проте незабаром IT-волонтери мають намір розширити зону дії всіх послуг на всю Україну.

Станом на сьогодні кількість електронних послуг, що надаються на сайті iGov, перевищує 300.

Як повідомляв УНІАН, у червні 2015 року команда українських IT-волонтерів спільно з громадською організацією ICT Competence Center запустили інтернет-портал iGov.org.ua, за допомогою якого громадяни України змогли отримувати державні послуги в електронному форматі без особистої взаємодії з держорганами.