Британія та Україна мають намір посилювати взаємодію між військово-морськими силами - держсекретар з питань оборони

15:30, 20 січня 2017

Київ. 20 січня. УНІАН. Державний секретар з питань оборони Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії Майкл Феллон заявляє, що його країна має намір посилювати військово-морську взаємодію з Україною.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав у Києві на спільній пре-конференції з міністром оборони України генералом армії Степаном Полтораком.

Феллон повідомив про плани збільшити і розширити співпрацю між Військово-морськими силами України та Британії.

"Ми плануємо розвинути зв'язок між нашими Військово-морськими силами завдяки більшому їхньому зближенню за допомогою зустрічей на високому рівні і, зокрема, під час візиту цього року нашого королівського есмінця класу 45", - заявив Феллон.

Очікується, що есмінець прибуде до Одеси цього року.

Феллон додав, що прибуття британського військового корабля до українського порту відбудеться вперше за останні 10 років.

Також він повідомив, що обговорив з Полтораком подальше залучення британських фахівців до спеціальної групи іноземних радників при Міноборони України, які надають консультації щодо реформування української армії.

Крім того, Феллон відзначив перспективи співпраці у сфері кіберзахисту та військової розвідки, а також зацікавленість у підвищенні рівня співпраці та розширенні економічних зв’язків.