«Київенерго» обіцяє скоротити час очікування у своїх центрах обслуговування до 20 хвилин

14:45, 20 січня 2017

Київ. 20 січня. УНІАН. Столична теплопостачальна компанія «Київенерго» обіцяє до кінця поточного опалювального сезону скоротити час очікування у своїх центрах обслуговування до 20 хвилин, а зв'язку з контакт-центром - до 2 хвилин, повідомив на прес-конференції комерційний директор «Київенерго» Євген Бушма.

«Щодо колл-центру, ми в серпні істотно розширили свій майданчик, приблизно удвічі, набрали більшу кількість операторів, вже за статистикою грудня, січня ми бачимо, що ситуація виправляється... Ми хочемо вийти на показники на кінець опалювального сезону, щоб людина не чекала більш як дві хвилини для з'єднання з оператором», - сказав він.

Бушма зазначив, що компанія вже скоротила час очікування у своїх центрах обслуговування до 39 хвилин з 1 години 20 хвилин на початок минулого року.

«Щодо центрів обслуговування, ми починали рік (2016 рік - УНІАН) з часу очікування у середньому, який перевищував 1 годину 20 хвилин, а за підсумками грудня - 39 хвилин. Завдання для нас – 20 хвилин. Це здійснюється як завдяки змінам графіків роботи, збільшення штату, так і оптимізації певних процесів», - сказав він.

Бушма додав, що «Київенерго» планує відкрити ще один центр обслуговування, однак через відсутність фінансування на цей проект терміни його реалізації невідомі.

Як повідомлялося, після початку опалювального сезону багато кияни не могли додзвонитися до контакт-центру «Київенерго» (15-88), у деяких випадках очікуючи з'єднання з оператором більше години.

У свою чергу «Київенерго» пояснювало недоступність своєї гарячої лінії «15-88» недостатньою кількістю персоналу контакт-центру.

Довідка УНІАН. «Київенерго» забезпечує споживачів Києва електричною та тепловою енергією. Генерація компанії здійснюється на ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6. «Київенерго» має 5 структурних підрозділів, у тому числі дві філії — «Енергосервіс» і сміттєспалювальний завод «Енергія». Чисельність працівників компанії перевищує 12 тисяч осіб. 75% акцій компанії належить енергохолдингу українського мільярдера Ріната Ахметова ДТЕК, а 25% - Фонду державного майна.