МФ «Відродження» у листі до Порошенка та Гройсмана висловив підтримку Супрун на посаді глави МОЗ

14:43, 20 січня 2017

Київ. 20 січня. УНІАН. Міжнародний фонд «Відродження» направив президенту України Петру Порошенку та прем’єр-міністру Володимиру Гройсману лист на підтримку в.о. міністра охорони здоров'я Уляни-Надії Супрун та її команди.

Документ, датований 19 січня, оприлюднено на офіційній сторінці Фонду.

«Відродження» звертається до Порошенко та Гройсман з проханням «взяти до відома», що фонд підтримує ініціативи нинішнього керівництва МОЗ.

«Міжнародний фонд «Відродження», який протягом останніх трьох років інвестував понад 500 тис. доларів у сприяння лише реформи громадського здоров'я, висловлює повну підтримку ініціативам в.о. міністра Уляни-Надії Супрун і її команди, спрямованим на подолання корупції в системі охорони здоров'я, формування нових принципів, фінансування галузі, підвищення якості та змісту професійної освіти медиків», - йдеться листі.

У ньому підкреслюється, що «ефективність, прозорість і відкритість чинного керівництва МОЗ дає змогу просуванню необхідних реформ, до підтримки яких залучений фонд».

«Відродження» вважає , що останні інформаційні повідомлення щодо бездіяльності МОЗ, низького професійного рівня є ознакою спротиву старої системи, окремих її представників та намагання маніпулювати свідомістю як керівників країни, так і пересічних громадян», - підкреслили автори листа

Як відомо, останнім часом в Україні розгорнули інформаційну кампанію проти першого заступника глави МОЗ Супрун, яка з 1 серпня 2016 року виконує обов’язки міністра.

Днями прем'єр-міністрГройсман заявив, що будуть проведені політичні консультації щодо призначення міністра охорони здоров'я, а також, що нова команда відомства на чолі з Супрун є абсолютно некорумпованою і здатна провести необхідні в системі зміни.