Полторак сподівається, що майбутня обстановка дозволить не проводити мобілізацію взагалі

14:13, 20 січня 2017

Київ. 20 січня. УНІАН. Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак сподівається, що майбутня обстановка дозволить не проводити мобілізацію взагалі.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав у Києві на спільній пре-конференції з Державним секретарем з питань оборони Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії Майклом Феллоном.

"Ви знаєте, я дуже сподіваюся на те, що обстановка, яка сьогодні існує в Україні, майбутня обстановка дозволить нам не проводити взагалі мобілізацію", - наголосив Полторак.

При цьому він окреслив мету, щоб "займатися тим, щоб набирати до Збройних Сил мотивованих, високопідготовлених, професійних військовослужбовців, колишніх військовослужбовців, які мають бойовий досвід в зоні проведення Антитерористичної операції, заключати з нами контракти".

Він нагадав, що за підсумками 2016 року було заключено практично 70 тисяч контрактів з військовослужбовцями.

При цьому очільник оборонного відомства заявив, що "якщо ситуація буде значно ускладнена в зоні проведення Антитерористичної операції, або буде проведена відкрита агресія проти України, ми будемо вимушені таку мобілізацію проводити".