«Київенерго» пояснює затримку з роздачею платіжок частими змінами законодавства

14:11, 20 січня 2017

Київ. 20 січня. УНІАН. Енергогенеруюча компанія «Київенерго», яка постачає теплову і електричну енергію споживачам столиці України, пояснює затримки з роздачею рахунків за спожиту теплову енергію частими змінами законодавства.

Про це на прес-конференції повідомив комерційний директор "Київенерго" Євген Бушма.

«У цьому опалювальному сезоні щомісячна видача платіжок за гарячу воду і опалення відбувається пізніше на 5 днів, ніж могло б це відбуватися. Практично щомісяця з початку цього опалювального сезону у нас відбуваються якісь законодавчі зміни, ще щось змінюється, що приводить до того, що необхідно додатково перевіряти. Наприклад, про платіжки за листопад, які надходили в грудні. 865 постанову Кабінету міністрів (постанова №865 - УНІАН) було ухвалено 30 листопада, а опубліковано лише 9 грудня. Жодна теплопостачальна компанія до публікації цієї постанови не могла повноцінно сформувати рахунки і почати їх роздавати», - сказав Бушма.

Як повідомляв УНІАН, 30 листопада 2016 року Кабмін у рамках удосконалення системи оплати комунальних послуг в країні ухвалив постанову №865, якою зобов'язав підприємства теплокомуненерго нараховувати споживачам плату за тепло лише за показниками будинкових лічильників.

Не раз повідомлялося про те, що багато жителів Києва не отримують своєчасно платіжки за спожиту теплову енергію.