Україна і В'єтнам планують активізувати співпрацю у сфері літакобудування, сільського господарства і туризму - прес-служба Порошенка

13:46, 20 січня 2017

Київ. 20 січня. УНІАН. Україна і В'єтнам мають намір активізувати співробітництво в сфері літакобудування, сільського господарства, туризму і провести в першій половині року засідання Міжурядової комісії. Як повідомили в прес-службі президента України Петра Порошенка, відповідних домовленостей було досягнуто в ході зустрічі глави української держави з прем'єр-міністром В'єтнаму Нгуєн Суан Фуком.

Зустріч пройшла в рамках роботи 47-го Всесвітнього економічного форуму в Давосі (Швейцарія).

«Співрозмовники також відзначили обопільну зацікавленість в активізації політичного діалогу і обговорили питання проведення в 2017 році українсько-в'єтнамського саміту», - повідомили в прес-службі.

Як повідомляв УНІАН, президент Порошенко перебуває у Швейцарії з робочим візитом і бере активну участь у щорічному економічному форумі. Глава держави вже провів продуктивні переговори з президентом Швейцарії, керівництвом Китайської народної республіки, головами найбільших корпорацій, а також директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду.