В КМДА обіцяють розслідувати факти можливих зловживань теплопостачальних організацій при нарахуваннях оплати за опалення

13:38, 20 січня 2017

Київ. 20 січня. УНІАН. Випадки зловживань з боку теплопостачальних організацій і факти некоректних нарахувань киянам за послугу централізованого опалення перевірятиме житлово-комунальна інспекція у місті Києві (Управління самоврядного контролю КМДА).

Про це заступник голови Київської міської держадміністрації Петро Пантелеєв заявив за результатами опрацювання звернень киян щодо рахунків за тепло, отримане в грудні, інформує прес-служба КМДА.

Він звернув увагу, що існують об’єктивні фактори нарахувань, на які повинні зважати споживачі.

«У цьому місяці в зоні обслуговування змістилися дати зняття показань будинкових приладів обліку тепла. Через це збільшився і період оплати. Також мешканцям слід враховувати зниження температури повітря, що напряму впливає на обсяг спожитого будинком тепла. Однак, якщо усі ці фактори враховані, але ви сумніваєтеся в коректності рахунку за тепло – ми проведемо відповідне розслідування», - зазначив він.

Пантелеєв закликав киян, які знають про зловживання при нарахуванні оплати за тепло, звертатися до столичної інспекції за телефоном (044) 235 36 99.