22 січня у Києві відбудеться символічне об’єднання берегів Дніпра «живим» ланцюгом соборності

13:04, 20 січня 2017

Київ. 20 січня. УНІАН. Цієї неділі, 22 січня, у Києві відбудеться акція об’єднання берегів Дніпра «живим» ланцюгом, присвячена Дню Соборності України.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні під час прес-конференції повідомив координатор волонтерів Владислав Корольов.

За його cловами, збір учасників біля мосту Патона о 9.30, а початок акції заплановано на 10.00.

«Цьогоріч до організації цього заходу долучається понад 150 волонтерів та більше 10 організацій - це люди різних соціальних статусів та професій, найбільше серед них студентів. Ми будемо раді, якщо люди долучатимуться до нашої акції, аби об’єднати береги Дніпра і символічно об’єднати Україну», - сказав він.

У свою чергу, член братства козацького бойового звичаю «Спас» Євген Квасков зазначив, що цього року такий флешмоб відбудеться, зокрема, в Одесі, Ужгороді, Бахмуті, Краматорську та Житомирі.

Координатор акції Вадим Васильчук метою акції назвав максимальну популяризацію ідеї єдності України.

«Для нас це дуже важлива подія. Нам хочеться якнайбільшу кількість людей залучити до акції. Наша мета – максимально популяризувати ідею єдності нашої країни… На мосту ми об’єднаємось і покажемо всій Україні, що ми єдині», - наголосив він.

Довідка. День Соборності України відзначається офіційно з 1999 року на честь проголошення в 1919 році Акту злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.