Мінприроди в рамках декомунізації ініціює перейменування об’єктів природо-заповідного фонду

11:47, 20 січня 2017

Київ. 20 січня. УНІАН. Міністерство екології та природних ресурсів в рамках декомунізації ініціює перейменування назв об’єктів природо-заповідного фонду (ПЗФ).

Як повідомили УНІАН у прес-службі Мінприроди, міністерство звернулось до обласних державних адміністрацій з проханням організувати відповідну роботу із впровадження процесу перейменування територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення, назви яких містять символіку комуністичного тоталітарного режиму.

Відповідне звернення до облдержадміністрацій підписав заступник міністра з питань європейської інтеграції Микола Кузьо.

Мінприроди також ініціювало перейменування територій та об’єктів ПЗФ загальнодержавного значення. Отримані пропозиції облдержадміністрацій стануть підставою для підготовки та подальшого прийняття в установленому порядку відповідного указу президента. Завершенням цієї роботи будуть рішення обласних рад про перейменування відповідних територій та об'єктів природно-заповідного фонду місцевого значення.

У міністерстві закликали всіх небайдужих долучитися до процесу декомунізації територій та об'єктів природно-заповідного фонду та надавати свої пропозиції щодо їх перейменування до відповідних обласних державних адміністрацій і Мінприроди.