Серед російських військових на Донбасі зростає кількість випадків дезертирства та самовільного залишення місця служби - розвідка

11:33, 20 січня 2017

Київ. 20 січня. УНІАН. Серед російських військових на Донбасі зростає кількість випадків дезертирства та самовільного залишення місця служби.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України в Facebook.

«Незважаючи на проведення командуванням російських окупаційних військ заходів щодо підвищення мотивації та заохочення військовослужбовців до несення служби на передових позиціях, зростає кількість випадків дезертирства та самовільного залишення місця служби»,- йдеться в повідомленні.

За даними розвідки, з січня ц.р. командування 1 та 2 АК ЗС РФ обіцяє підлеглим виплачувати винагороду у розмірі 9 тис. російських рублів за місяць несення служби на передових позиціях та участь у зіткненнях з особовим складом сил АТО.

В розвідці зазначають, що морально-психологічний стан особового складу з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК Центру територіальних військ (Новочеркаськ) Південного ВО (Ростов-на-Дону) ЗС РФ залишається на низькому рівні.

«Рівень виконавчої дисципліни у з’єднаннях і частинах російських окупаційних військ залишається на низькому рівні. Так, фізичне та психологічне виснаження, приниження особистої гідності з боку командирів та посадових осіб, збільшення кількості проявів нестатутних взаємовідносин та здирництво в 11 окремому мотострілецькому полку (Макіївка) 1 АК спричиняють зростання кількості випадків дезертирства та самовільного залишення місця несення служби, насамперед на передових позиціях», - підкреслили в розвідці.