Поліція: під час акції 19 січня в центрі Києва постраждалих та затриманих не було

11:31, 20 січня 2017

Київ. 20 січня. УНІАН. Під час акції, організованої активістами націоналістичних організацій вчора, 19 січня, у центрі Києва, постраждалих та затриманих не було.

Про це УНІАН повідомила керівник Відділу комунікації Головного управління Нацполіції у м.Києві Оксана Блищик.

«Поліція забезпечила порядок від самого початку, коли учасники зібралися на Майдані Незалежності. Коли тільки почалася хода, учасники почали застосовувати піротехнічну продукцію, але поліція не реагувала на ці провокації. І вже коли під час ходи вони взяли шини, облили їх бензином і намагалися підпалити – поліція завадила цьому, оскільки це є адміністративне порушення. Коли поліція втрутилася, відбулася «шарпанина» і, в принципі, конфлікт був дуже швидко локалізований. Потерпілих і затриманих в результаті немає», - сказала Блищик.

За її даними, в акції взяли участь кілька десятків громадян.

Як повідомили УНІАН у прес-службі КМДА, акцію організувала громадська організація «Добровольчий рух ОУН». Відповідно до поданої заявки, учасники зібралися о 19.00 на Майдані біля Стели Незалежності, звідки маршем пройшли до Європейської площі, вул. Грушевського, стадіону імені Лобановського для вшанування пам’яті поранених та загиблих під час Революції Гідності.

Як повідомлялося, 19 січня активісти націоналістичних організацій на вулиці Грушевського намагалися підпалити шини, правоохоронці спробували їм перешкодити. Сталася нетривала сутичка.