З початку року піротехніки ДСНС вилучили і знешкодили 1820 вибухонебезпечних предметів, серед них - одну авіаційну бомбу

11:15, 20 січня 2017

Київ. 20 січня. УНІАН. З початку року піротехнічні підрозділи ДСНС вже вилучили та знешкодили 1820 вибухонебезпечних предметів, у тому числі одну авіаційну бомбу.

Про це УНІАН повідомили в прес-службі державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Зазначається, що досить часто застарілі боєприпаси знаходять і громадяни на присадибних ділянках, полях, у лісах та парках, поблизу водойм, у будівлях та підвалах, а також на території колишніх полігонів.

У відомстві наголошують, що у разі виявлення вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не торкатися до них і одразу ж телефонувати за номером 101 або 102.

«Наголошуємо, що під час виявлення підозрілого предмету категорично забороняється пересувати його; заливати рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати; намагатися самостійно знешкоджувати знахідку; здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання», - додали в ДСНС.