У зоні АТО вкотре виявлено боєприпаси російського виробництва - СБУ

10:44, 20 січня 2017

Київ. 20 січня. УНІАН. Служба безпеки України вкотре виявила у зоні проведення антитерористичної операції боєприпаси російського виробництва.

Як повідомляє прес-центр СБУ, 13 січня диверсійна група терористів намагалася проникнути на позиції 92-ї окремої механізованої бригади Збройних сил України. Бійці виявили диверсантів та відбили напад.

Під час «зачистки» місця бойового зіткнення співробітники СБУ виявили автоматичну зброю та гранатомет РПГ-7В, що залишили терористи після втечі. Крім того, оперативники спецслужби знайшли на місці події гранатометний постріл ОГ-7В (маркування ОГ-7В 11-2-14) та метальний заряд до нього (маркування ПГ-7ПМ НБЛ-42 10/12-10 2-14-11).

«Ці боєприпаси були розроблені АТ «Науково-виробниче підприємство «Базальт» (головне оборонне підприємство РФ зі створення та постачання озброєння і боєприпасів для армії РФ; головний офіс: 105318, м. Москва, вул. Вельямінова, 32) та прийняті на озброєння російською армією у 1999 році», - зазначили у прес-центрі СБУ.

Як повідомляв УНІАН, у Службі безпеки неодноразово інформували про виявлену на Донбасі російську зброю, яку додають до доказів російської агресії в Україні. Це були, зокрема, як одиничні неспрацьовані заряди системи залпового вогню "Смерч" російського виробництва, так і цілі схованки артилерійських боєприпасів.