Антидопінговий центр України приєднався до вимог щодо відсторонення Росії від міжнародних змагань

21:26, 19 січня 2017

Київ. 19 січня. Національний антидопінговий центр України (НАДЦ) приєднався до вимог 19-ти національних антидопінгових організацій (НАДО) відсторонити Російську Федерацію від всіх міжнародних змагань.

Як повідомляється на сайті антидопінгового центру України, відповідний лист від НАДЦ офіційно направлений до інституту Національних антидопінгових організацій.

«10 січня 2017 року в м. Дублін (Ірландія) закінчив роботу спеціальний саміт НАДО, на якому обговорено другу частину звіту пана МакЛарена щодо розслідування факту системного державного сприяння використанню допінгу в російському спорті», - йдеться в повідомленні.

У світлі наведених у звіті фактів лідери низки НАДО закликали усунути всі російські спортивні організації від міжнародних змагань (з наданням можливості російським спортсменам виступати в якості нейтральних атлетів за умови виконання ними певних вимог); крім того, запропоновано оголосити мораторій на проведення будь-яких міжнародних змагань на території Російської Федерації у майбутньому, а також відмінити проведення вже призначених міжнародних змагань.

Відповідні прес-релізи наразі розміщені на сайтах національних антидопінгових організації Австрії, Бельгії(Фламандського регіону), Данії, Естонії, Ірландії, Іспанії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Південної Африки, Польщі, Словенії, США, Фінляндії, Франції, Хорватії, Швейцарії, Швеції та Японії.