В Одесі у Водохресних купаннях взяли участь понад 9 тис. осіб

21:20, 19 січня 2017

Одеса. 19 січня. УНІАН. В Одесі у Водохресних купаннях взяли участь понад 9 тис. осіб.

Як повідомили УНІАН у прес-службі мерії, за інформацією комунальної установи «Рятувально-водолазна служба Одеської міської ради», таку кількість зафіксовано на трьох міських пляжах, де спеціально обладнали місця для купання.

Зокрема, чергування профільних структур було організовано на пляжі «Ланжерон», «Лузанівка» та «Золотий берег».

«У зв'язку із заледенінням на пляжі «Ланжерон» працівниками КУ «Рятувально-водолазна служба Одеської міської ради» посилено чергування, з усіма купальниками проводився інструктаж. Усього в заходах щодо забезпечення безпечного купання взяли участь 30 рятувальників і водолазів служби», - повідомили в мерії.

У купаннях також взяли участь Одеський міський голова Геннадій Труханов, співробітники регіональних главків Нацполіції, патрульної поліції Одеси і ДСНС, а також військові моряки. Обряди здійснювали представники духовенства.

У мерії зазначили, що цього року кількість бажаючих взяти участь у водохресному обмиванні збільшилася майже вдвічі.

У ході підготовки до водохресних купань водолазами було обстежено морське дно.

Довідка УНІАН. Православний світ 19 січня освяченням води відзначає свято Водохреща. Його ще називають Йорданом – від назви ріки Йордан у Палестині, в якій, як описано в Євангеліях, хрестили Ісуса Христа. Свято має також назву – Богоявлення, оскільки, згідно з біблейськими оповідями, під час хрещення Ісуса на нього зійшов із небес Дух Святий у вигляді голуба.