Порошенко та прем’єр-міністр Грузії узгодили графік заходів з нагоди 25-річчя встановлення дипвідносин між країнами

20:43, 19 січня 2017

Київ. 19 січня. УНІАН. Президент Петро Порошенко та прем’єр-міністр Грузії Гіоргі Квірікашвілі узгодили попередній графік двосторонніх заходів високого рівня у 2017 році у контексті відзначення 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Грузією.

Як повідомила прес-служба глави держави, зустріч сторін відбулася під час проведення 47-го засідання Всесвітнього економічного форуму в Давосі.

Співрозмовники обговорили широкий спектр актуальних питань двостороннього порядку денного. Особливу увагу було приділено спільним крокам з активізації політичного діалогу, а також поглиблення торговельно-економічної та культурної співпраці.

Також сторони відзначили важливість продовження успішної практики взаємодії у рамках міжнародних організацій і підтвердили незмінність позицій щодо обопільної підтримки суверенітету та територіальної цілісності обох країн.

Співрозмовники також скоординували позиції щодо безвізового режиму, на який у 2017 році розраховують громадяни України та Грузії.