Прокуратура перевірить, чи був затриманий громадянин Грузії Церцвадзе в зоні АТО у складі добровольчих сил

18:10, 19 січня 2017

Київ. 19 січня. УНІАН. Прокуратура Києва перевіряє інформацію щодо затриманого громадянина Грузії Гії Церцвадзе, який перебуває в міжнародному розшуку, на предмет його перебування в зоні АТО у складі добровольчих сил.

Про це УНІАН повідомили в прес-службі столичної прокуратури.

У відомстві зазначили, що Солом'янський районний суд Києва заарештував затриманого Церцвадзе на 40 діб. Його затримали в неділю, 15 січня, в аеропорту «Жуляни».

«Чоловік був оголошений у розшук Російською Федерацією за обвинуваченням в умисному вбивстві та замаху на вбивство, скоєних у 2003 році на території Сочі», - йдеться у повідомленні.

Разом з тим, у ході судового засідання адвокат затриманого в усній формі повідомила, що її підзахисний воював на сході України на боці українських добровольчих сил, а звинувачення російської сторони щодо нього сфабриковані та носять політичний характер.

«Зважаючи на це, прокуратура ініціювала перевірку щодо правдивості інформації про його участь в АТО, яка зараз триває у тісній взаємодії зі стороною захисту», - наголосили у прес-службі.

У відомстві також нагадали, що існує усталена практика невидачі іншій країні громадян, якщо це може загрожувати їхньому життю та здоров’ю.

«У разі підтвердження інформації про участь останнього у бойових діях на сході України у складі добровольчих сил, країні-агресору буде відмовлено у видачі цієї особи», - додали в прокуратурі Києва.