У Міноборони РФ заявляють, що Україна проінспектувала військові об'єкти на території Ростовської області (доповнена)

18:02, 19 січня 2017

(Новина доповнена шостим абзацом)

Київ. 19 січня. УНІАН. Представники України провели інспекцію зазначеного району на території Південного військового округу РФ.

Про це повідомив начальник російського національного центру із зменшення ядерної небезпеки Сергій Рижков, зазначає прес-служба Міноборони РФ.

«У період з 16 по 19 січня в рамках Віденського документа 2011 року про заходи зміцнення довіри і безпеки українська інспекційна група, до складу якої увійшли представники Данії та Канади, провела інспекцію зазначеного району на території Південного військового округу - у районі міст Ростов-на-Дону, Азов, Таганрог, Новошахтинськ, Каменськ-Шахтинський і Новочеркаськ», - повідомив він.

У Міноборони РФ запевнили, що інспекторам було надано можливість побувати на військових полігонах Кадамовський і Кузьмінський, залізничних станціях навантаження і вивантаження Матвєєв Курган і Хапри.

Крім того, наголосив Рижков, інспектори отримали необхідну інформацію від командування всіх військових частин і формувань, розташованих у вказаних районах.

«У ході роботи інтернаціональна інспекційна група не спостерігала в зазначеному районі військової діяльності збройних сил Російської Федерації, що підлягає попередньому повідомленню», - сказав представник військового відомства РФ.

Як повідомляв УНІАН, 15 січня стало відомо, що Росія погодилася допустити українських інспекторів на військові об'єкти в Ростовській області. Інспекційна перевірка проходила з 16 по 19 січня.