На Вінниччині правоохоронці розслідують смерть малолітньої дівчинки в лікарні

16:45, 19 січня 2017

Вінниця. 19 січня. УНІАН. У Вінницькій області правоохоронні органи розслідують факт смерті малолітньої дівчинки, що померла 16 січня у відділені анестезіології та інтенсивної терапії Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні.

Як повідомили УНІАН у прес-службі прокуратури Вінницької області, стан розслідування факту смерті малолітньої дитини, 2015 року народження, з с. Бахтин Мурованокуриловецького району взято на контроль прокуратури.

Дівчинка була доставлена у важкому стані з Мурованокуриловецької лікарні планового лікування та 16 січня померла у відділені анестезіології та інтенсивної терапії Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні.

Кримінальне провадження було зареєстроване Могилів-Подільською місцевою прокуратурою за фактом неналежного виконання професійних обов’язків медичними працівниками (ч. 2 ст. 140 КК України) наприкінці 2016 року.

Дівчинку в лікарню доставили із високою температурою, а через недогляд медпрацівників (попередньо через неправильно встановлений катетер) дитині довелось ампутувати руку.

Також до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості за фактом смерті дитини. Наразі у кримінальних провадженнях проводяться необхідні слідчі дії.

За словами медиків, у дитини була вроджена хвороба та відставання в розвитку.