Депутат звернеться до ГПУ щодо перевірки зловживань апаратом ВР під час ремонту приміщень на Шовковичній

15:19, 19 січня 2017

Київ. 19 січня. УНІАН. Народний депутат від Радикальної партії, заступник голови комітету Верховної Ради з питань Регламенту та організації роботи парламенту Олег Купрієнко заявляє про намір звернутися до Генпрокуратури з приводу перевірки можливих зловживань на мільйони гривень апаратом ВР під час ремонту приміщень на Шовковичній.

Про це він сказав в коментарі агентству УНІАН.

За словами депутата, на даний час інформація щодо фінансових порушень ним вже озвучена на регламентному комітеті, і він підготував звернення до ГПУ з цього приводу.

Купрієнко зазначив, що йдеться про “заміну опалення і систем кондиціонування повітря з кошторисом на суму близько 16 млн грн”, що проводилися у двох будинках, розташованих на вулиці Шовковичній.

Депутат наголосив, що дані, які у нього є, свідчать про “порушення при проведенні тендерів на закупівлю товарів і послуг”. Зокрема, наголосив він, “проектом було передбачено обладнання для системи опалення американського виробника, але змонтовано обладнання зі схожою абревіатурою, але вже італійської фірми, яке в 3-4 рази дешевше від того, яке міститься в документації”.

Купрієнко вважає, що ГПУ має провести перевірку цих матеріалів, оскільки йдеться про зловживання “на мільйони гривень”.