Комітет ВР з питань нацбезпеки, крім Савченко, також рекомендував виключити зі складу комітету Богуслаєва та Льовочкіна - Тетерук

12:41, 19 січня 2017

Київ. 19 січня. УНІАН. Перший заступник голови фракції «Народний фронт» Андрій Тетерук каже, що комітет Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони рекомендував парламенту виключити зі складу комітету народних депутатів України В’ячеслава Богуслаєва (група «Воля народу») та Сергія Льовочкіна (фракція «Опозиційний блок»).

Як передає кореспондент УНІАН, про це Тетерук повідомив на брифінгу.

Він наголосив, що деякі закиди, що нібито комітет переслідує народного депутата України Надію Савченко, не відповідають дійсності.

За його словами, учора комітет також «прийняв рішення про виключення з лав нашого комітету (йдеться про рекомендацію ВР розглянути питання про виключення зі складу комітету – УНІАН) Богуслаєва й Льовочкіна».

Він наголосив, народний депутат Богуслаєв під час роботи цього парламенту жодного разу не був на засіданні комітету, а «пан Льовочкін був усього декілька разів».

Тетерук підкреслив, що «всі народні депутати, які вболівають за те, щоби вести прямі перемовини з терористами, щоб усунути Росію, як країну-агресора, від відповідальності за військові дії, усі ці народні депутати будуть мати належну оцінку й негайну дію нашого комітету».

Як відомо, Тетерук є членом комітету ВР із питань національної безпеки й оборони.