ВР направила на доопрацювання питання продовження прийому на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста

12:16, 19 січня 2017

Київ. 19 січня. УНІАН. Верховна Рада України направила на доопрацювання суб'єкту законодавчої ініціативи законопроект № 5240 про внесення змін до закону України "Про вищу освіту" щодо освітньо-кваліфікаційного рівня" молодший спеціаліст".

Як передає кореспондент УНІАН, за це рішення проголосували 232 народних депутата із 326, зареєстрованих у сесійній залі. Перед цим депутати не змогли ухвалити цей закон, як і направити його на доопрацювання у профільний комітет.

Як зазначається у пояснювальній записці, законопроектом пропонується внести зміни до розділу XV "Прикінцеві та перехідні положення" закону "Про вищу освіту", якими передбачається надати можливість вищим навчальним закладам І-ІІ рівня акредитації здійснювати прийом на здобуття вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем "молодший спеціаліст" до законодавчого врегулювання їх статусу, а саме до 2020 року.

Так, законопроектом пропонується встановити, що останній прийом на здобуття вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста проводиться у 2020 році. У чинному варіанті закону йдеться про те, що останній прийом на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста проводиться у 2016 році.