В окупованому Криму зловживання алкоголем російськими військовими призводить до сутичок з місцевим населенням - розвідка

11:47, 19 січня 2017

Київ. 19 січня. УНІАН. В окупованому Криму зловживання спиртними напоями військовими Збройних сил Російської Федерації призводить до сутичок з місцевим населенням.

Про це йдеться у повідомленні Головного управління розвідки Міністерства оборони України у соціальній мережі Facebook.

"У лавах російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території Автономної республіки Крим продовжуються випадки грубого порушення військової дисципліни, зловживання спиртними напоями та сутички з місцевим населенням", - наголошують у розвідці.

"16 січня в розміщення базового табору батальйонної тактичної групи (БТГр) зі складу 51 парашутно-десантного полку (в/ч 33842, пункт тимчасової дислокації н.п.Філатівка) 106 повітряно десантної дивізії Збройних сил РФ (Тула) прибув заступник начальника Управління військової поліції Сімферополя з метою з'ясування обставин участі військовослужбовців підрозділу у нещодавній бійці з цивільними особами. Командування БТГр намагалось приховати факт бійки і всіляко перешкоджало роботі представникам військової поліції", - розповіли розвідники.

"Для профілактики та лікування випадків “білої гарячки” та алкогольної інтоксикації медслужбою базового табору БТГр придбано велику кількість ліків, у т.ч. антидепресивної дії та гепатопротекторів", - заявили в ГУР.