«Київенерго» змінило дні зняття показників будинкових лічильників тепла, що відобразилось у нарахуваннях за послугу в грудні

11:06, 19 січня 2017

Київ. 19 січня. УНІАН. «Київенерго» змінило дні зняття показників будинкових лічильників тепла, що відобразилось у нарахуваннях за послугу, надану в останній місяць 2016 року.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської держадміністрації у відповідному роз’ясненні щодо нарахувань.

«Звертаємо увагу киян, що в рахунках за опалення, отриманих киянами цього місяця, період, за який нарахована послуга, перевищує один календарний місяць. Це пов’язане зі зміщенням дат зняття показань будинкових приладів обліку, які здійснює ПАТ «Київенерго».… Необхідність зміни дат зняття показань теплолічильника пов’язана з механізмом нарахування субсидій, які нараховуються за весь календарний місяць», – йдеться в роз’ясненні.

Зазначається, що сьогодні в зоні обслуговування ПАТ «Київенерго» близько 30% споживачів отримують субсидію на оплату комунальних послуг.

«Починаючи з грудня 2016 року, зняття показань будинкових лічильників для нарахувань за опалення відбувається у 2 останні дні місяця, а не з 19-го до 26-го числа, як раніше. Тому кількість днів надання послуги, яка відображена в платіжках за грудень для мешканців будинків із лічильниками, складається із залишкової кількості днів надання послуги в листопаді та протягом усього грудня», – зазначають у КМДА.

Приладами обліку тепла наразі обладнані 95% житлових будинків столиці.

В КМДА також повідомляють, що середньозважена вартість опалення в грудні для мешканців багатоповерхових будинків без лічильників тепла склала 31,27 грн/м², при тому що за тарифом мають сплачувати 32,97 грн/м².

В чергове звертається увагу на те, що вартість послуги централізованого опалення залежить від зовнішньої температури повітря та технічних характеристик будинку.

«У разі незгоди щодо нарахування за опалення закликаємо киян звертатися безпосередньо до Центрів обслуговування клієнтів ПАТ «Київенерго», до контакт центру теплопостачальної організації – 1588, а також на міські гарячі лінії 1557 або (044) 205 73 37 (із мобільного), або на 1557 та (044) 500 1557 (із мобільного)», – закликають у КМДА.