Полторак переконаний в успішному реформуванні оборонного відомства за сприяння іноземних радників

19:28, 18 січня 2017

Київ. 18 січня. УНІАН. Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак висловив переконання в успішності реформування оборонного відомства за сприяння іноземних радників.

Як повідомили УНІАН в Управлінні преси Міністерства оборони України, про це Полторак заявив під час зустрічі з послом США Марі Йованович.

Міністр оборони подякував американському послу за чітку та незмінну позицію Сполучених Штатів Америки, всебічну підтримку України у протидії російській агресії.

"Ми розпочали величезну роботу з реформування оборонного відомства. Робота зі створення стратегічних документів надважлива та виявилася надскладною. Але ще складніше – реалізувати заплановані реформи, втілити те, що написано на папері, у життя. Й у цьому ми розраховуємо на допомогу іноземних радників. Переконаний, що разом нам усе вдасться", - наголосив Полторак.

Також під час розмови він зазначив, що на даний час в Міністерстві оборони та Збройних силах України за окремими функціональними напрямами діють 32 радника з 12 країн-членів НАТО, а також п’ять стратегічних радників високого рівня від США, Великої Британії, Канади, Литовської Республіки та Федеративної Республіки Німеччина. Вони надають кваліфіковану експертно-дорадчу допомогу у різних сферах діяльності ЗСУ, здійснюють підготовку особового складу за методиками та стандартами країн-членів НАТО.

Своєю чергою Йованович представила радників від Сполучених Штатів Америки, які розпочали роботу в оборонному відомстві.

"Я дуже пишаюся тим, що нам вдалося зібрати таку досвідчену команду", - зазначила вона.

"Їх загальний досвід роботи – понад 130 років", - додала посол.

Також Йованович висловила сподівання, що такий спільний формат роботи дасть позитивні результати.