Фонд гарантування має намір продати кредити будівельної компанії, забезпечені паркінгом у центрі Києва

12:39, 18 січня 2017

Київ. 18 січня. УНІАН. Фонд гарантування вкладів фізичних осіб розглядає можливість виставляння на продаж прав вимоги за кредитами банку «Форум», забезпеченими комерційним паркінгом у центрі Києва площею понад 24,2 тис. квадратних метрів, повідомляється на сайті фонду.

На продаж планується виставити права вимоги за трьома кредитами юридичної особи, загальна заборгованість за якими станом на початок листопада 2016 року становила 474,83 млн грн.

За даними фонду, компанія-позичальник веде активну господарську діяльність у сфері будівництва і входить до складу однієї з найбільших промислово-інвестиційних груп України. Підприємства холдингу інвестують в об'єкти сфери гірничо-металургійного та нафтогазового комплексів, банківського сектору, сільського господарства, суднобудування і нерухомості.

Довідка УНІАН. Банк «Форум» (Київ) працює на ринку України з 1994 року і входив до групи великих банків. Банк належить підконтрольній «Смарт-Холдингу» Вадима Новинського компанії Yernamio Consulting Limited (Кіпр).

Фонд гарантування вкладів ввів тимчасову адміністрацію в банк «Форум» 14 березня 2014 року.