Трамп є найбільш непопулярним обраним президентом перед інаугурацією за останні 40 років - ЗМІ

19:36, 17 січня 2017

Київ. 17 січня. УНІАН. Обраний президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп є найбільш непопулярним обраним президентом перед церемонією інаугурації серед усіх президентів США впродовж останніх 40 років.

Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведені на замовлення телеканалу ABC News та газети The Washington Post, повідомляє сайт телеканалу ABC News.

Зокрема, Трамп перед набуттям повноважень є найбільш непопулярним президентом у порівнянні із як мінімум сімома попередніми новообраними президентами. Зокрема, рейтинг Трампа є значно нижчим за рейтинг його попередників під час перехідних періодів передачі влади від одного президента до іншого.

У національному дослідженні 40% американців сказали, що схвалюють поведінку Трампа під час перехідного періоду, щоб підготуватися обійняти посаду президента. Це наполовину менше від рівня підтримки чинного президента Барака Обами, який у 2009 році мав рейтинг у 80%.

Також Трамп значно поступається рівню підтримки Джорджа Буша-молодшого, який під час перехідного періоду мав 72% схвалення, Біллу Клінтону (81%) та Джорджу Бушу-старшому (82%).

Водночас так само лише 40% американців схвалюють більшість кандидатів, обраних Трампом на посади в новому уряді. У цьому відношенні його відставання від попередників коливається на рівні від 19 до 26%

Опитування було телефонним і проводилося впродовж 12-15 січня. Опитано 1005 дорослих американців. Відбувалось опитування як на англійській, так і на іспанській мові. Похибка вибірки склала 3,5%.

Джерело: http://abcnews.go.com/Politics/trump-remains-unpopular-presidency-hand-poll/story?id=44815005