Путін: Економічні відносини з Молдовою і Україною залежатимуть від угоди про асоціацію з ЄС

16:21, 17 січня 2017

Москва. 17 січня. УНІАН. Президент Росії Володимир Путін заявив, що економічні відносини з Молдовою і Україною залежатимуть від угоди про асоціацію з Євросоюзом.

Як передає власний кореспондент УНІАН в РФ, про це він сказав на спільній прес-конференції в Москві з президентом Молдови Ігорем Додоном.

«Багато що залежатиме від того, як Молдова вибудовуватиме свої відносини з Євросоюзом. Маю на увазі домовленість про асоціацію між Молдовою і Євросоюзом, яка підписана і набрала чинності. Для нас тут є певні ризики, вони аналогічні тим ризикам, з якими ми зіткнулися після підписання відповідних документів між Україною і Євросоюзом. Ми про це відверто і досить аргументовано завжди говорили нашим партнерам в країнах СНД і нашим європейським партнерам», - зазначив Путін.

За його словами, тут багато чого можна і потрібно буде зробити в тристоронньому форматі, якщо буде «воля наших європейських друзів і партнерів у Молдові».

Він заявив, що вже зараз багато підприємств Молдови експортують свою продукцію на російський ринок і досягнуто домовленості, що додаткові підприємства будуть перевірені російськими структурами.

Путін запевнив, що молдавські підприємства зможуть більше експортувати до РФ.

«Я думаю, що нам вдасться врешті-решт це зробити. Але ми ж маємо виходити з реалій, в тому числі з реалій внутрішньополітичного життя Молдови. Ми знаємо компетенцію уряду Молдови, знаємо компетенцію президента, деякі питання не входять до компетенції президента відповідно до Основного закону країни. Але ми будемо працювати і з урядом, і з президентом. Ми до цього готові», - додав російський лідер.