Підвищення мінімальної зарплати у бюджетній сфері повністю забезпечено бюджетними ресурсами - Гройсман (доповнена)

14:40, 17 січня 2017

Новина доповнена довідковою інформацією.

Київ. 17 січня. УНІАН. Підвищення мінімальної зарплати повністю забезпечено бюджетними ресурсами і не потребує якихось втручань у вигляді додаткової емісії гривні, сказав журналістам прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у ході поїздки по Чернігівській області.

«Мінімальна зарплата в бюджетній сфері повністю забезпечена фінансовим ресурсом. Проблем немає і не буде», - сказав Гройсман.

Раніше віце-прем'єр-міністр Павло Розенко наголошував, що уряд заклав усі необхідні ресурси для забезпечення підвищених виплат працівникам бюджетної сфери - близько 40 млрд грн.

Як повідомляв УНІАН, з 1 січня поточного року в Україні набула чинності норма про підвищення мінімальної заробітної плати до 3200 грн. Додатковий обсяг видатків на забезпечення підвищення мінімальної зарплати, за оцінками уряду, становитиме 28 млрд грн. Крім того, з початку року набули чинності законодавчі норми, якими серед іншого передбачається запровадження штрафу за виплату зарплат «у конверті» в розмірі 100 мінімальних заробітних плат.