Аваков: Ключове завдання прикордонників у цьому році – готовність до деокупації Донбасу

13:47, 17 січня 2017

Київ. 17 січня. УНІАН. Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявляє, що ключове завдання прикордонників у цьому році – готовність до деокупації Донбасу.

Як повідомили УНІАН у Департаменті комунікації МВС України, про це він сказав сьогодні під час колегії Державної прикордонної служби.

За словами Авакова, у 2017 році постане завдання вийти на міжнародно визнаний державний кордон України на Донбасі, а у подальшому – вже і Криму. Цим процесом будуть займатися поліцейські, гвардійці, органи юстиції, але першими вирушать прикордонники, зазначив він.

Як заявив Аваков, ключовим завданням прикордонників на цей рік є повна готовність до взяття державного кордону під контроль.

«Це не моє пропагандистське висловлювання або якась ідея фікс. Це реальність, з якою нам невдовзі доведеться зіштовхнутись, і держава має розраховувати на вашу готовність до рішучих дій і волі до забезпечення цього процесу», - зазначив глава МВС.

Аваков підкреслив, що це не буде довгострокова місія, адже після розробки плану і встановлення завдань протягом двох тижнів необхідно буде забезпечити контроль над державним кордоном.