Батько загиблого майданівця Голоднюка вважає неприпустимими зриви активістами засідань суду у справі екс-«беркутівців»

13:23, 17 січня 2017

Київ. 17 січня. УНІАН. Батько загиблого майданівця Устима Голоднюка вважає неприпустимими зриви громадськими активістами судових засідань у справі 5 колишніх бійців спецпідрозділу МВС «Беркут», обвинувачених у вбивствах учасників Революції гідності в лютому 2014 року

Як передає кореспондент УНІАН, про це Володимир Голоднюк сказав у коментарі журналістам.

"Можливо, вони керуються благими намірами, але це просто несвоєчасно», - підкреслив він.

За словами батька загиблого активіста, «якщо мова піде про закриті засідання, то я і мої адвокати наполягатимуть на присутності преси».

«Я не можу коментувати, чи з власної ініціативи ці молоді люди блокували роботу суду, бо я з ними не спілкувався. Але мені їх поведінка наразі незрозуміла, тому що судове засідання йшло нормально і ми планували завершити його тоді (10 січня) і просуватися далі», - зазначив Голоднюк.

Він висловив сподівання, що «ми знайдемо спільну мову з активістами, бо в нас одна мета - покарати винних".

Як повідомлялося, 10 січня суд так і не завершив допит Голоднюка, оскільки активісти громадської організації «С14» зірвали судове засідання.

Сьогодні, 17 січня, головуючий у справі 5 екс-«беркутівців», в.о голови Святошинського райсуду Києва Сергій Дячук заявив, що судові засідання у цій справі можуть стати закритими, якщо громадські організації не припинять їх зривати.