Муженко у Брюсселі взяв участь у двох засіданнях військового комітету НАТО

12:54, 17 січня 2017

Київ. 17 січня. УНІАН. Начальник Генерального штабу - головнокомандувач Збройних сил України Віктор Муженко взяв участь у двох засіданнях військового комітету НАТО у штаб-квартирі Альянсу.

Про це повідомляє прес-служба Генштабу ЗСУ у Facebook.

«Сьогодні, 17 січня, в рамках свого візиту до штаб-квартири НАТО начальник Генерального штабу – головнокомандувач Збройних сил України генерал армії України Муженко В.М взяв участь у двох засіданнях Військового комітету НАТО», - йдеться в повідомленні.

Під час засідання у форматі операційних партнерів місії НАТО в Афганістані “Рішуча підтримка” учасників було поінформовано щодо розвитку політичної та безпекової ситуації, а також обговорено плани подальшої діяльності місії Альянсу в цій країні.

На засіданні Військового комітету НАТО у форматі “Платформи взаємосумісності” керівників військових відомств країн НАТО і партнерів поінформовано про стан співпраці в рамках зазначеної платформи та напрямки її подальшого удосконалення.

Також Муженко провів низку двосторонніх робочих зустрічей з начальниками генеральних штабів збройних сил країн-членів НАТО та партнерів.

Як повідомляв УНІАН, 16 січня делегація ЗСУ на чолі з Муженком розпочала візит до штаб-квартири НАТО в Брюсселі.