Депутати із двох МФО заявили про блокування законопроектів Радикальної партії, доки Ляшко не вибачиться перед Климпуш-Цинцадзе

11:40, 17 січня 2017

Київ. 17 січня. УНІАН. Народні депутати із міжфракційних об'єднань “Єврооптимісти” та “Рівні можливості” заявили про блокування законопроектів Радикальної партії, доки лідер цієї фракції Олег Ляшко не вибачиться перед віце-прем'єр-міністром України Іванною Климпуш-Цинцадзе.

Як передає кореспондент УНІАН, про це з трибуни парламенту заявив народний депутат Олексій Мушак.

Під час його виступу біля трибуни зібралося понад 20 народних депутатів із фракцій “Народний фронт” та “Блок Петра Порошенка”.

Мушак зазначив, що минулого тижня “Ляшко дозволив собі у неприпустимій принизливій формі образити віце-прем'єр-міністра Климпуш-Цинцадзе”. За його словами, Ляшко назвав “її позицію з приводу мораторію на вивіз лісу-кругляку з наступними епітетами: “підсадна качка”, “ставлениця олігарха”, “урядові дауни”.

Мушак підкреслив, що ці два міжфракційні об'єднання не будуть підтримувати законопроекти, внесені на розгляд парламенту членами фракції Радикальної партії, а також ті законопроекти, де вони є співавторами, до того часу, доки Ляшко не вибачиться перед віце-прем'єром.

Голова Верховної Ради Андрій Парубій, звертаючись до Ляшка, наголосив, що неприпустимо депутатам під час своїх виступів використовувати “мову ненависті”.

В той же час він наголосив, що виходом із такої ситуації “має бути підвищення політичної культури, а не блокування будь-яких законопроектів".

Своєю чергою Ляшко заявив з трибуни парламенту, що ті депутати, які виступили проти нього, “вони хочуть, щоб країну грабували, щоб ліс вивозили з України, щоб землю продавали, щоб пенсійний вік піднімали, а ті, хто проти цієї політики, вони кажуть, що ми такі-сякі”.

Під час виступу Ляшка у сесійній залі частина депутатів скандували: “Ганьба!”.

Як повідомлялося, до складу міжфракційного об'єднання “Єврооптимісти” входять 26 депутатів, до МФО «Рівні можливості» - 46.