Голова НБУ відбула у складі української делегації до Давосу

11:15, 17 січня 2017

Київ. 17 січня. УНІАН. Голова Національного банку України Валерія Гонтарева відбула до Давосу (Швейцарія), де з 17 по 20 січня 2017 року візьме участь у роботі щорічного Всесвітнього економічного форуму у складі офіційної делегації України.

Згідно з повідомленням НБУ у мережі Facebook, у рамках форуму за участю Гонтаревої відбудеться низка стратегічно важливих зустрічей з іноземними партнерами, провідними діловими колами, керівниками міжнародних фінансових організацій, зокрема, Міжнародного валютного фонду і Європейського банку реконструкції та розвитку.

Як повідомляв УНІАН, 16 січня прес-служба глави держави повідомила, що Петро Порошенко візьме участь у Всесвітньому економічному форумі в Давосі, проте проігнорує український сніданок Віктора Пінчука після його публікації у газеті The Wall Street Journal з пропозиціями щодо врегулювання конфлікту між Україною і Росією.

Канцлер ФРН Ангела Меркель і президент Франції Франсуа Олланд цього року не братимуть участі у Всесвітньому економічному форумі в Давосі.

Крім того, не братиме участь в роботі форуму прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо.

Разом з тим, у цьому році форум вперше відвідає глава Китайської Народної Республіки, генеральний секретар ЦК КПК Сі Цзіньпін.

Усього у Давосі очікують більш як 50 глав держав і урядів, а також керівників провідних міжнародних корпорацій.