Генштаб організував навчальні збори резервістів на Харківщині

11:08, 17 січня 2017

Київ. 17 січня. УНІАН. У Харківській області розпочалися навчальні збори з резервістами оперативного резерву.

Про це повідомляє прес-служба Генштабу Збройних Сил України у Facebook.

«На одному з полігонів у Харківській області розпочалися навчальні збори з резервістами оперативного резерву. Протягом 30 діб резервісти мають удосконалити навички з тактичної, медичної, інженерної та вогневої підготовки, а також виконати програму фахової підготовки, бойового злагодження у складі рот, батальйонів та бригади в ході відповідних навчань та тренувань», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що до проведення зборів залучаються понад 1 тис. резервістів оперативного резерву з усіх регіонів України.

«Враховуючи вже набутий досвід, для прийому резервістів оперативного резерву заздалегідь підготовлено польовий табір, обладнаний для комфортного проживання особового складу – розгорнуто польові їдальні, лазні, заготовлено запас вугілля, дров та паливних брикетів», - розповіли в Генштабі.

У відомстві додали, що резервістів буде направлено до навчальних центрів, де вони протягом 15 діб будуть вдосконалювати свої навички у начальних підрозділах. Після цього на одному з полігонів відбудуться тактичні навчання з бойовою стрільбою, які підіб’ють підсумок навчальних зборів резервістів оперативного резерву.