Кандидат у президенти Франції Ле Пен знову заявила, що вважає Крим російським

09:50, 17 січня 2017

Київ. 17 січня. УНІАН. Кандидат в президенти Франції, лідер «Національного фронту» Марін Ле Пен знову пообіцяла в разі перемоги на виборах визнати Крим російським.

Про це вона заявила в інтерв'ю російській газеті «Известия».

«Після референдуму, який показав згоду народу приєднатися до Росії, я також визнаю Крим частиною РФ. Приналежність Криму до України була лише адміністративним питанням радянських часів, півострів ніколи не був українським», - сказала Ле Пен.

«Я шкодую про те, що референдум, організований для демонстрації волевиявлення народу півострова, не сприйнятий у міжнародному співтоваристві і ООН», - підкреслила Ле Пен.

Джерело: http://izvestia.ru/news/657858

Як повідомляв УНІАН, 3 січня Ле Пен заявила, що не вважає анексію Криму Росією незаконною. «Я абсолютно не вважаю, що анексія була незаконною: був референдум, жителі Криму побажали приєднатися до Росії», - сказала вона в інтерв'ю BFMTV.

МЗС України висловив обурення у зв'язку з висловлюванням Ле Пен.

Після цього в Службі безпеки України не виключили встановлення Ле Пен заборони на в'їзд в Україну через її заяви щодо Криму. Пізніше в СБУ заявили, що направили до МЗС листа для узгодження заборони на в'їзд в Україну французького політика.