Голова ОБСЄ Курц має порушити питання про відкриття КПВВ "Золоте" - І.Геращенко

17:41, 16 січня 2017

Київ. 16 січня. УНІАН. Діючий голова Організації з безпеки та співробітництва в Європі, міністр європейських, інтеграційних і закордонних справ Австрії Себастьян Курц має порушити питання про відкриття КПВВ "Золоте".

Про це перший заступник голови Верховної Ради, представник України у гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко написала у Facebook за підсумками засідання контактної групи сьогодні в Мінську.

"Попри те, що Україна 31 березня 2016 року відкрила КПВВ "Золоте", через деструктивну позицію бойовиків цей пункт і досі не працює, що створює серйозні гуманітарні проблеми жителям Луганщини по обидві сторони лінії зіткнення. Ми наполягаємо, щоб питання відкриття КПВВ стало пріоритетним і було порушене в тому числі головуючим в ОБСЄ міністром закордонних справ Австрії", - наголосила Геращенко.

Довідка УНІАН. КПВВ "Золоте" був відкритий 31 березня 2016 року, але пропрацював лише кілька годин. Така ситуація склалася у зв'язку з постійними обстрілами з боку окупантів та відмовою бойовиків здійснювати зі свого боку пропуск людей і транспорту.