Прокуратура закрила кримінальне провадження щодо екс-заступника генпрокурора Каська

12:27, 16 січня 2017

Київ. 16 січня. УНІАН. Київська місцева прокуратура N6 закрила кримінальне провадження за підозрою колишнього заступника генерального прокурора України Віталія Каська у вчиненні шахрайських дій та використанні підробленого документу під час здійснення приватизації житла в Києві.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі столичної прокуратури.

Зазначається, що досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснювалося слідчим відділом Печерського управління поліції ГУ НП в Києві.

«За результатом вивчення матеріалів кримінального провадження прокуратура встановила, що органом досудового розслідування не здобуто достатніх доказів для доведення винуватості В.Каська у суді, а встановленні порушення є малозначимими для притягнення його до кримінальної відповідальності», - йдеться в повідомленні.

У зв’язку з цим процесуальним керівником – прокурором Київської місцевої прокуратури №6, прийнято рішення про закриття провадження щодо Каська.

«На даний час законність прийняття рішення про закриття кримінального провадження перевіряється прокуратурою міста Києва», - додали у відомстві.

Як повідомляв УНІАН, у квітні 2016 року в ГПУ заявили, що Каську повідомлено про підозру у шахрайстві в особливо великих розмірах та у використанні завідомо підробленого документа.

У відомстві стверджували, що Касько незаконно, в тому числі з використанням підроблених документів, заволодів службовою квартирою площею 155 кв. м на бульварі Дружби народів у Києві, ринкова вартість якої на той момент становила близько 1,8 млн грн, чим завдав державі збитків в особливо великих розмірах. При цьому в ГПУ заявляли, що Касько порушив права категорій осіб, які потребували поліпшення житлових умов і були наділені правом на отримання житла в першу чергу.

Своєю чергою Касько заявив, що Генпрокуратура сфабрикувала справу проти нього з метою дискредитації.