У Кремлі не можуть сказати, як розвиватиметься діалог із новою адміністрацією США стосовно України – Пєсков

11:40, 16 січня 2017

Москва. 16 січня. УНІАН. Українська проблематика буде на порядку денному російсько-американського діалогу, напрямок цього діалогу залежатиме від нової адміністрації у Вашингтоні.

Як передає власний кореспондент УНІАН у РФ, про це журналістам заявив прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков.

«Що стосується української проблематики, то, безумовно, з великою часткою впевненості можна припустити, що це буде частиною порядку денного російсько-американського діалогу у перспективі. Звичайно ж це буде, але в якому руслі розвиватиметься дискусія та обмін думками, зараз ми сказати не можемо. Багато в чому це залежатиме від позиції, яку займе нова адміністрація у Вашингтоні», - сказав Пєсков, відповідаючи на питання УНІАН, чи готує адміністрація президента РФ пропозиції щодо врегулювання конфлікту в Україні для обраного президента США Дональда Трампа.

При цьому Пєсков відзначив, що відносини Заходу і Росії зіпсувалися після початку кризи в Україні.

«Не всього Заходу відносини зіпсувалися (з Росією)», - сказав він.

Довідка УНІАН. Росія в березні 2014 року після введення військ анексувала український Крим і почала дестабілізувати обстановку на Донбасі. РФ поставляє терористам «ДНР» і «ЛНР» озброєння і направляє на Донбас найманців і свої регулярні війська. З середини квітня 2014 року в Луганській і Донецькій областях тривають бойові дії.